تاريخ : | 12:45 | نویسنده : مسعود اسدی
با سلام خدمت تمامی عزیزان

این مژده را برای افراد علاقه مند به مدرن هاپکیدو که تا حالا در این ورزش فعالیت نداشته اند ولی به آن علاقه داشته و همچنین آن دسته از افرادی که حتی ماه ها در این رشته فعالیت داشته اند ولی به دلایلی از جمله تعطیلی باشگاه و یا دور بودن و یا بد مسیر بودن باشگاه و ... قادر به ادامه فعالیت خود نبودن  می دهیم که سالن رزمی  ورزشگاه سهند  در حال حاضر به صورت کاملا فعال  زیر نظر استاد گرانقدر جناب آقای نوری ( دان دو مدرن هاپکیدو  و دان سه فول کنتاکت و دان یک هاپکیدو سنتی ) در حال ترویج این رشته می باشد .

 ثبت نام در مدرن هاپکیدو و ورزشگاه سهند و سالن رزمی  آن  ویژگی های خوبی دارد که می توان به  به خوش مسیر بودن آن ( فاصله کمتر از 5 دقیقه با ایستگاه مترو ) و شهریه مناسب آن و استاد مجرب و دلسوز و خوش اخلاق  و مجهز بودن سالن به انواع وسایل مورد نیاز تمرین  و رختکن و سرویس های بهداشتی مناسب  اشاره کرد.

فضای صمیمی که در باشگاه حاکم است باعث این می شود که هیچگاه در هیچ تاکتیکی به مشکل برنخورید ودر صورت مشکل هم استاد و هم دیگر بچه های با تجربه باشگاه به شما کمک خواهند کرد.

آدرس باشگاه : خزانه بخارایی- فلکه سوم عباسی -جنب بازار میوه و تربار

ساعت و روز تمرین »»» روزهای فرد از ساعت 6/30  تا  8/30  

( در صورت استفاده از مترو می باسیت در ایستگاه خزانه پیاده شده و تنها بعد از طی کردن یک خیابان ورزشگاه برای شما قابل مشاهده خواهد بود ! )

این هم شماره تلفن استاد نوری که در صورت داشتن سوال در مورد این رشته و ... می توانید با ایشان تماس بگیرد .

۰۹۱۲-۳۸۴۳۹۸۵

0935-5369905تاريخ : | 9:24 | نویسنده : مسعود اسدی
با سلام خدمت تمامي علاقه مندان به مدرن هاپكيدو.

به زودي  توضيحاتي از سمينار تخصصي مدرن هاپكيدو با حضور استاد رضا ولي ن‍ژاد رئيس انجمن مدرن هاپكيدو ايران و آسيا و نايب رئيس فدراسيون  جهاني اين سبك و استاد مجتبی افتابی مسئول كمیته مربیان و استاد علی رضا سلمان طاهری مسئول كمیته داوران واستاد مهرداد سلیمان خان مسئول كمیته فنی و با  ديگرحضور مربيان و هنرجويان در وبلاگ قرار داده مي شود.

( اين وبلاگ در جهت توسعه مدرن هاپكيدو آماده همكاري با تمامي وبلاگ ها و سايت هاي مربوطه مي باشد.)

 

بر روی ادامه مطلب کلیک کنید ادامه مطلب
ذكر ايام هفته
كلوپ